top of page

Group

Public·258 members

((transmeto>>>)) Laçi Kukësi drejtpërdrejt falas 23 dhjetor 2023


FK Laci vs FK Kukesi ❱ 23.12.2023 ❱ Football ❱ Abissnet Superiore ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore Best Betting Odds ⭐ Stats.


[[[Transmetim televiziv<<<]][[] Vllaznia Laçi drejtpërdrejt 11 nën 2023 — 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Laçi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 10 dhjetor 2023 Tran 9 dhj 2023 — [[[falas... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<) Erzeni Kukësi 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt[transmetim] Partizani ... [[[SHIKO TV-]]!!] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 shtato KF Tirana - Teuta Live -(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetor(JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[TRANSMETIM I ... Skënderbeu Laçi drejtpërdrejt falas 17 dhjetor 2023 Shikoni Skënderbeu Laçi drejtpërdrejt falas 17 dhjetor 2023 Shikoni 1 ditë më parë — Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Sot Laçi Partizani Tirana ... Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 3 dhjetor 2023 17 or 2 dhj 2023 — Kukësi Tirana 17 sht 2023 — [FALAS###] Teuta Durrës Kukësi 2022 18. (SOT#) Tirana Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live 30 prill 20[[[SHIKO ONLINE! ] ... Bernd Reishart: E kemi listën gati, shpejt do të publikojmë emrat e klubeve pjesëmarrëse në Superligën Europiane“A22 Sports Management” është një kompani evropiane e promovimit të sporteve, e cila, siç thuhet në faqen e saj zyrtare: “Është e përkushtuar për të gjetur zgjidhje për problemet më urgjente me të cilat përballet futbolli sot. Këto përfshijnë nevojën për të përmirësuar turnetë duke e rritur nivelin. Një qëllim tjetër është që futbolli të jetë më i aksesueshëm për të gjithë tifozët, për të trajtuar paqëndrueshmërinë financiare në nivel klubesh, për të rritur investimet në lojën e femrave dhe për të përmirësuar konkurrencën e kampionateve vendase. FJALA E LIDERIT – Administratori i saj, Bernd Reishart duke folur pas vendimit të Gjykatës Europiane, e cila ndaloi UEFA-n dhe FIFA-n të pengojnë krijimin e Super Ligës deklaroi: “Super Liga e meshkujve me 64 skuadra do të ketë rënie, promovime dhe do të jetë e hapur, meritokratike dhe e arritshme, duke i bërë klubet më të lira. Pagesat do të kryheshin sipas një modeli të transparencës dhe raportimit të rregullt publik. Ne i ftojmë klubet në dialog për të marrë pjesë, për të trajnuar dhe për të formësuar platformën tonë. Ka klube të interesuara dhe të tjera jo, ne nuk duam të përçajmë, por të bashkohemi. Do të flasim me UEFA-n dhe me të gjithë klubet e interesuara. Madje, shumë shpejt do të tregojmë edhe se kush janë 64 klubet që do të jenë protagoniste në Super Ligën e parë”, përfundoi administratori i turneut”. Futbolli është falas. Tani klubet nuk do të vuajnë më nga kërcënimet dhe sanksionet. Ata janë të lirë të vendosin për të ardhmen e tyre. Për tifozët do të transmetojmë falas të gjitha ndeshjet e Superligës ndërsa për klubet të ardhurat dhe pagesat e solidaritetit janë të garantuara”. Nga njoftimi i lëshuar Superliga do të mendojë në mënyrë direkte për klubet pjesëmarrëse. Sipas Reishartit: “Do të rriten pagesat në përputhje me të ardhurat e kampionatit dhe pritet të tejkalojnë 10 miliardë euro, gjatë periudhës fillestare të angazhimit të themeluesve. Vendimi i sotëm (djeshëm), dëshmon se fotbolli është i lirë sepse ndër vite Ligën e Kampionëve ka pasur monopol dhe ishte normale që Super Liga Europiane të ishte një kërcënim i drejtpërdrejtë për UEFA-n”. Situata nuk është ende e qartë, por vendimi i djeshëm i hap rrugën krijimit të këtij turneu të ri që shumë shpejt do të jetë një realitet i futbollit modern. Lidhur me këtë aspekt, Reisharti në deklaratën e tij, të dhënë nëpërmjet një lidhjeje video, shtoi: “Kemi fituar të drejtën për të konkurruar. Monopoli i UEFA-s ka mbaruar. Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt falas 19 tetor 2023 18 tet 2023 — Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt falas 19 tetor 2023 5 tet 2023 — Tirana(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu (((falas@))) ... (sporti*) Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28 27 sht 2023 — Laçi drejtpërdrejt 09/04/2023 Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • darlene futrel
 • Snake Boon
  Snake Boon
 • Anjali Kukade
  Anjali Kukade
 • thanh tran
  thanh tran
 • Aditi Shaha
  Aditi Shaha
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page